Wsporniki tarasowe

           Brokerstone jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem firmy Terra Level w Polsce – producenta systemu wsporników do podłóg podniesionych i kompleksowych rozwiązań tarasowych. System Terra Level to efektywna i nowatorska metoda budowania tarasów, balkonów, dachów, fontann, to doskonałe rozwiązanie umożliwiające szybki, czysty i niedrogi montaż płyt na wszystkich tego typu powierzchniach.

           Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i długotrwała praktyka w realizacji wielu projektów dla budownictwa prywatnego i komercyjnego przekształciły firmę Terra Level w wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo w dziedzinie wsporników do podłóg podniesionych. Naszym wspólnym celem jest zaoferować Państwu innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie umożliwiające optymalny montaż płyt tarasowych (zarówno kamiennych, jaki również betonowych, ceramicznych, syntetycznych czy szklanych).

          Nasza firma oferuje nowoczesny i najwyższej jakości produkt, który w pełni spełni Państwa oczekiwania. W październiku 2011 roku podpisaliśmy umowę handlową z firmą Terra Level, na mocy której otrzymaliśmy status przedstawiciela odpowiedzialnego za sprzedaż wsporników tarasowych Terra Level na terenie naszego kraju. W ramach zawartej umowy Brokerstone świadczy również usługi serwisowe dla wszystkich aktualnych i przyszłych klientów.Rozpoczęcie współpracy z firmą Terra Level stawia przed nami nowe ambitne wyzwania oraz wyznacza nowe perspektywy rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!