Firma

Brokerstone jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się obsługą inwestycji w zakresie dostawy i montażu elementów z kamienia naturalnego dla budownictwa drogowego, kubaturowego i hydrotechnicznego.

Trzon naszej firmy stanowi grupa ekspertów i pasjonatów od lat związanych z branżą kamieniarską i budowlaną. Niektórzy z nas pierwsze doświadczenia na tym polu zdobywali jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku.

Inspiracją do założenia naszej firmy było doświadczenie i wiedza, które zdobyliśmy podczas wieloletniej współpracy z dużymi firmami budowlanymi i kamieniarskimi w kraju i za granicą.

W odpowiedzi na dynamiczne zmiany na rynku kamieniarskim postanowiliśmy wyprzedzić dotychczasową formę obsługi i zaproponować więcej.

Każde przedsięwzięcie budowlane to skomplikowany proces inwestycyjny wymagający nie tylko ścisłej wiedzy, ale również biegłej praktyki realizacyjnej. Wybór firmy Brokerstone jako partnera realizowanej inwestycji zwiększa szanse na jej zakończenie zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Współpracując intensywnie z wyspecjalizowanymi zakładami produkcyjnymi – spinamy wiele produktów w spójną całość. Gwarantujemy wysoką jakość dostarczanych produktów, terminowość dostaw, atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo techniczne, uwzględniające zastosowanie najlepszych rozwiązań i możliwości finansowych naszych partnerów.

Zaufanie i zadowolenie dotychczasowych klientów, sprawdzeni producenci i dostawcy materiałów, przetestowane grupy montażowe oraz nasza  wieloletnia praktyka w prowadzeniu projektów małych i  bardzo dużych – zapewnią sprawną i fachową obsługę oraz efektywne i bezproblemowe przeprowadzenie kolejnych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy

Aleksander Kula – właściciel